вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 128
home Познати

Исплива видео од домот на Цеца – ова е можеби најубавото нешто што сте го виделе!

Исплива видео од домот на Цеца – ова е можеби најубавото нешто што сте го виделе!
фото: Адриа Медиа ТВ

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели со своите следбеници моменти од луксузниот дом во српската престолнина, а за Божиќ очигледно не се разделува од внукот Жељко, кого го доби пред нешто повеќе од седум месеци.

Цеца цело време се смешка додека малиот Жељко игра покрај неа, а оваа сцена ги разнежни сите нејзини следбеници на социјалните мрежи.

Таа повеќе пати посочуваше колку е среќна што нејзиниот син Вељко доби наследник, и што точно покажа вечерва, може да погледнете во видеото.

Локални избори 2021