четврток, 23. март 2023. Вести денес: 139
home Познати

Исплива снимка од јахта: Сораја улови богат турски бизнисмен кој поседува вистински ѕвер кој плови, ваков луксуз одамна не сте виделе

Исплива снимка од јахта: Сораја улови богат турски бизнисмен кој поседува вистински ѕвер кој плови, ваков луксуз одамна не сте виделе

Српската најпозната старлета Сораја Вучелиќ повторно е во центарот на вниманието овие денови откако објави фотографии далеку од дома.

Имено таа во моментов е во Истанбул каде плови во луксузна јахта, а дел од атмосферата на истата сподели со фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Таа во црн минијатурен фустан со најдлабоко деколте досега објави фотографија која буквално ги раздрма медиумите ширум регионот.

Кој ја вози Сораја во Истанбул на оваа луксузна јахта засега е непознато, но едно е сигурно, дека станува збор за бизнисмен кој поседува вистинско богатство и јахта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

loading...