вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 122
home Познати

Исплива приватната снимка од сестрите Родиќ и внукот: Го чуваа Жељко, а кога ќе види Цеца што му дозволија да прави нема да и биде добро

Исплива приватната снимка од сестрите Родиќ и внукот: Го чуваа Жељко, а кога ќе види Цеца што му дозволија да прави нема да и биде добро

Бремената сестра на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ број ситно до породувањето, а сега на својот Инстаграм профил сподели видео снимка која насмеа многумина.

Имено таа и нејзината сестра Наташа Родиќ го чуваа малиот Жељко. Грижните тетки на видеото се гледа како се снаоѓаат во таа улога.

Внукот на Цеца јадеше чоколадо, но целиот се размачка, а Наташа и Бојана не престанаа да се смеат за време на целото видео.

Нема сомневање дека оваа глетка би ги разнежнила неговите родители Вељко и Богдана, а како ќе реагира пак бабата Цеца останува да видиме.

Локални избори 2021