петок, 30. септември 2022. Вести денес: 120
home Познати

Исплива полуг*ла фотографија на Гоца Божиновска: Неодоливо тело, златен ланец и машки раце на колковите (ФОТО)

Исплива полуг*ла фотографија на Гоца Божиновска: Неодоливо тело, златен ланец и машки раце на колковите (ФОТО)

Гоца Божиновска е една од најпопуларните пејачки во регионот, а сега една нејзина фотографија од младоста го „запали“ Интернетот.

Синот на пејачот Мирко Шијан, кој наскоро за прв пат ќе ја игра улогата на татко, од младоста ја сподели сликата на Гоца од плажа и ги воодушеви сите обожаватели.

Гоца на фотографијата носи минијатурен костум за капење без прерамки, кој ја истакнува нејзината витка линија, додека околу вратот носела златен ланец, а на колковите имаа силни машки раце.

Човекот кој ја гушка е нејзиниот покоен сопруг и таткото на Мирко, Зоран Шијан. Погледнете ја бруталната фигура што ја имала Гоца!

Најнови вести

Коронавирус