среда, 3. март 2021. Вести денес: 63
home Познати

Исплива ново видео од Ана Николиќ: Еве каде се крие и со кого!

Исплива ново видео од Ана Николиќ: Еве каде се крие и со кого!

Откако во јавноста испливаа фотографии на кои Ана Николиќ е во бикини се шпекулира дека пејачката не ослабела, туку дека користи фотошоп.

Но по видеото на кое пејачката се забавува среде Мароко се гледа дека линијата навистина ја довела со совршенство.

Имено, Ана во Мароко заминала да сними спот, но нашла време и за малку да се опушти со своите соработници. Биле на некоја забава каде таа облечена во арапска носија, завиткана од глава до пети, танцувала. Сепак, и покрај тоа што е облечена се гледа дека линијата и е совршена.

Коронавирус