вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 69
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Исплива нова фотографија од Северина: Кога ќе ја видите како изгледала во детството се ќе ви стане јасно како станала славна пејачка (ФОТО)

Исплива нова фотографија од Северина: Кога ќе ја видите како изгледала во детството се ќе ви стане јасно како станала славна пејачка (ФОТО)

Една од најпопуларните пејачки во регионот Северина Којиќ после кратката пауза неодамна своите фанови ги воодушеви со нејзиниот изглед промовирајќи го новиот албум.

Во меѓувреме пејачката ги израдува фановите објавувајќи фотографија од младоста на која е вистинска убавица и која очигледно според многумина нема направено драстични корекции на своето лице.

Фотографијата е од детството на пејачката, а фановите веднаш ја препознаа пејачката и се воодушевија од нејзиниот изглед, погледнете.