петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 61
home Познати

ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ во прегратките на Барбара Бобак (ФОТО)

ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ во прегратките на Барбара Бобак (ФОТО)

Дарко Лазиќ ужива секој ден со својата избраничка Барбара Бобак и не се двоуми да покаже како му го разубавува денот.

Патуваат заедно, поминуваат време на луксузни дестинации, а сега на социјалните мрежи се појави интимен момент. Имено, Дарко објави фотографија на Инстаграм каде ужива со својата девојка во кревет.

Со оваа фотографија, пејачoт им стави до знаење на сите дека приказните дека раскинале и имаат проблеми во врската се лажни.

Локални избори 2021