вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 125
home Познати

ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА НА ЦЕЦА ОД ДЕВЕДЕСЕТТИТЕ, СИТЕ ГЛЕДААТ ВО ЕДЕН ДЕТАЛ: Ваква не сме ја виделе! (ФОТО)

ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА НА ЦЕЦА ОД ДЕВЕДЕСЕТТИТЕ, СИТЕ ГЛЕДААТ ВО ЕДЕН ДЕТАЛ: Ваква не сме ја виделе! (ФОТО)

Многумина никогаш не го виделе ова!

Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ, а сите позитивно ја коментираа „Цеца бајкерката“ бидејќи пејачката позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има, особено чорапите. Вистинска модна дива!

Најнови вести