понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Ирина Шајк со провокативна фотографија веднаш по раскинувањето со Бредли Купер

Ирина Шајк со провокативна фотографија веднаш по раскинувањето со Бредли Купер

Како што можеби сте забележале, освен ако не сте премногу зафатени, Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот задник.

 

 

View this post on Instagram

 

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Парламентарни избори 2020