среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван. Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер.

Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за еден ден, а американските медиуми забележаа дека меѓу нив и поранешниот вереник на Лејди Гага, Кристијано Карино.

 

View this post on Instagram

 

? @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Токму Лејди Гага се смета за одговорна за прекинот на врската меѓу Ирина и Бредли. Тој премногу се внел во улогата што ја игра со пејачката во силмот ,,Ѕвездата е родена” , што ја запоставил целосно убавата руска манекенка, со која има двегодишна ќерка.

Најнови вести

Коронавирус