вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ирина Шајк на одмор со ќеркичката: Докажа зошто е супермодел и една од најсексапилните мајки на светот (ФОТО)

Ирина Шајк на одмор со ќеркичката: Докажа зошто е супермодел и една од најсексапилните мајки на светот (ФОТО)

Една од најсексапилните мајки на светот се одмора во Шпанија.

Ирина Шајк повторно покажала зошто е еден од најбараните супермодели во светот.

Убавата Ирина се одмора на шпанскиот сотров Форментера.

Снимена е на јахта каде со ќерката и во потесен круг од семејството и малку пријатели ужива во одморот.