сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 74
home Познати

Ирина Шајк и Бредли Купер се разведуваат?!

Ирина Шајк и Бредли Купер се разведуваат?!

Најубавата двојка во Холивуд, актерот Бредли Купер и неговата сопруга манекенката Ирина Шајк се разведуваат пренесуваат дел од руските медиуми.

Љубовта згаснала по четири години брак, пренесуваат руските медиуми. „Газета ру“ пренесува дека 33 годишната Ирина и единаесет години повозрасниот Бредли наводно од февруари годинава веќе не живеат заедно, по флерот на Купер со светската музичка ѕвезда Леди гага на доделувањето на Оскарите.

Сепак неколку дена по Оскарите Бредли и Ирена беа сликани заедно, но изразот на нивните лица покажуваше дека меѓу нив двајца нешто не е во ред.

Руските медиуми сега шпекулираат за разводот на најубавиот брачен пар во Холивуд и наведуваат дека прв оваа информација ја пренел таблоидот МТО, кој се повикал на „целосно проверен извор“.

Засега прес службата на Бредли и Ирина нема реакции на овие шпекулации.

Коронавирус