сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ирина и` удри виртуелен шамар на Лејди Гага

Ирина и` удри виртуелен шамар на Лејди Гага

Љубовниот триаголник Бредли Купер- Ирина Шајк- Лејди Гага можеби и не постои, но веќе со денови се главна тема на светските медиуми.

Сите сакаат да знаат за што всушност станува збор, а сега Ирина со еден потег можеби даде одговор.

Иако блиските пријатели тврдат дека Ирина Шајк не се грижи за својата врска, нагаѓањата на социјалните мрежи не престануваат.

Дејли Меил пишува дека Ирина ја отпратила Гага на Инстаграм нешто пред доделувањето на Оскарите. Ирина на оваа социјална мрежа следи 635 луѓе, но меѓу нив ја нема Лејди Гага.

Гага пак, никогаш не ја ни следела- таа следи само 38 луѓе.

За потсетување, на доделувањето на Оскарите, Бредли Купер и Лејди Гага имаа настап преполн со хемија и нежност за кои веќе два дена не престанува да се пишува.

Коронавирус