среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ирена Спасовска како Баба Мразица- ја откри и новата тетоважа (ФОТО)

Ирена Спасовска како Баба Мразица- ја откри и новата тетоважа (ФОТО)

Ирена Спасовска новогодишната фотосесија ја направи облечена како Баба Мразица.

Атрактивната фолк-пејачка ја покажа и новата тетоважа под вратот, на која стои пораката „Не заборавај да се сакаш себеси“.

Коронавирус