сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 51
home Познати

Интимните фотографии и снимки на Дара Бубамара се најдоа на сајт за возрасни

Интимните фотографии и снимки на Дара Бубамара се најдоа на сајт за возрасни

Пред неколку години, во јавноста протекоа интимни фотографии од пејачката Дара Бубамара, откако, како што тврдеше, и го украдоа телефонот, а неколку години подоцна и се случи уште поголем скандал кога случајно објави интимното видео на социјалните мрежи.

Имено, пејачката тогаш призна дека случајно стиснала погрешно копче и го вклучила „лајвот“ во кој беше целосно гола.

Нејзините фотографии и снимки ги данлодирал некој, а сега интимната содржина е објавена на страница за возрасни, пишува „Мондо.рс“.

На популарната страница, под наслов „po ** o klipovi srpske milfače“, можете да го видите токму тоа видео, но и многу нејзини разголени фотографии, кои исто така може да се најдат на нејзиниот Инстаграм профил.

ЕУРО 2020

Македонија