понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Интимна фотографија која им го растопи срцето на сите- кога ќе видите каде и пред кого се бакнуваа Пријовиќ и Филип ќе се разнежните

Интимна фотографија која им го растопи срцето на сите- кога ќе видите каде и пред кого се бакнуваа Пријовиќ и Филип ќе се разнежните

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ ретко делат интимни моменти од нивниот приватен живот во јавноста.

Но, парот неодамна беше на одмор во Монте Карло каде потполно си беа посветени еден на друг уживајќи заедно со синот Александар.

Таму настанала и една од фотографиите кои синот на Брена ја сподели со фановите, а на истата се бакнува заедно со Александра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

Позитивните коментари се нижеа, а фотографијата речиси ги стопи сите оние кои ја погледнаа.

Коронавирус