четврток, 26. мај 2022. Вести денес: 1
home Познати

Интимата ја прекри само со една трака – Карлеуша е вистинска атомска бомба среде Дубаи, од глетката ќе останете хипнотизирани (ФОТО)

Интимата ја прекри само со една трака – Карлеуша е вистинска атомска бомба среде Дубаи, од глетката ќе останете хипнотизирани (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша вчера имаше свој настап во Дубаи, а фотографиите од нејзиниот настап уште долго ќе се зборуваат насекаде.

Имено таа за оваа прилика одбрала раскошна розова креација која буквално повеќе и ги откриваше отколку што ги покриваше нејзините делови од телото.

Јелена буквално интимниот дел го прекри само со една розова трака, додека градите едвај и ги собра во бикинито.

На главата имаше пердуви, додека пердувите имаше и на рацете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Инаку за потсетување Карлеуша за Дубаи отпатува заедно со двете ќерки на денот на роденденот на Душко Тошиќ, а во хотелот беше пречекана како вистинска кралица објавувајќи ги сите детали на својот Инстаграм профил.

Најнови вести

Коронавирус