вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 77
home Познати

Интер добива нов играч – но сите зборуваат за неговата секси девојка и нејзините силикони (ФОТО)

Интер добива нов играч – но сите зборуваат за неговата секси девојка и нејзините силикони (ФОТО)

Интер е пред ангажман на одбранбениот фудбалер Седрик Соареш од Саутемптон кој во Милано ќе пристигне како позајмен фудбалер.

Тој веќе денес допатува во Милан на лекарски прегледи и се очекува да ја официјализира соработката.

Португалецот е стандарден репрезентативец на својата држава и беше дел од тимот кој ја освои титулата на ЕП во Франција.

 

View this post on Instagram

 

Making memories for a lifetime ?❤️

A post shared by Filipa Brandão (@filipabrandaoo) on

Меѓутоа она со што се интересираат италијанските медиуми е неговата секски девојка Филипа Брандао кој беше помеѓу 10 ВАГ-сајз девојки во Премиер лигата.

 

View this post on Instagram

 

Red… ❤️

A post shared by Filipa Brandão (@filipabrandaoo) on

 

View this post on Instagram

 

La Vita Bella ??

A post shared by Filipa Brandão (@filipabrandaoo) on

Веќе најавуваат дека Филипа ќе биде жестока конкуренција на Ванда Икарди.

 

View this post on Instagram

 

Until we’re grey and old ❤️? #happyanniversary #lastnight

A post shared by Filipa Brandão (@filipabrandaoo) on

Коронавирус