четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 30
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

„Инстаграм знае што е добро“, па не ја цензурираше: Џеј Ло во топлес комбинација на себе носеше само високи потпетици (ФОТО)

„Инстаграм знае што е добро“, па не ја цензурираше: Џеј Ло во топлес комбинација на себе носеше само високи потпетици (ФОТО)

И на чекор до 50-тата година, Џенифер Лопез го одржува своето тело во завидна форма.

Славната пејачка ги разголи своите препознатливи облини во фотосесија за „InStyle“.

За едиторијалот, 49-годишната ѕвезда заведува во креации од модната куќа Валентино.

Џеј Ло работи со темпо кое ретко кој може да го издржи, но истовремено не заборава да се грижи за својот изглед.

„Се грижев за себе и сега тоа се покажува“ – вели таа и додава дека тајната на нејзиниот младолик изглед е тоа што не консумира алкохол и кофеин и дека внимава да има добар и долг сон.

 

View this post on Instagram

 

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Најнови вести

Коронавирус