петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

Инстаграм одбива да ја цензурира- сопругата на голманот ги надмина сите граници, фановите го проколнуваат да се разведе (ФОТО+18)

Инстаграм одбива да ја цензурира- сопругата на голманот ги надмина сите граници, фановите го проколнуваат да се разведе (ФОТО+18)

Сопругата на голманот Тим Хаурд кој во моментов игра за Колорадо рапидс се почесто е во центарот на светската јавност објавувајќи провокативни фотографии кои Инстаграм не ги цензурира.

Овие фотографии на неговата сопруга Нора Сегури очигледно не му сметаат на поранешниот голман на Манчестер Јунајтед, а напротив тој се гордее со атрибутите на неговата избраничка.

Инстаграм засега не ги цензурира нејзините фотографии кои буквално се повеќе од провокативни, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Changing ✌️?? Love Selfie Life

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

 

View this post on Instagram

 

Still here ?☀️ Thanks for all the Love ? ?❤️?? #selflove

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

 

View this post on Instagram

 

? @fashionnova ? @girlsonglass #windowlight ✨?

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday Lovie? Keeping it cool ? @girlsonglass ??

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on