петок, 14. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Инстаграм не и ги цензурира интимните делови- стана сензација на СП, а тетовецот Џемаили се разведе поради нејзината „слобода“

Инстаграм не и ги цензурира интимните делови- стана сензација на СП, а тетовецот Џемаили се разведе поради нејзината „слобода“

Ерјона Сулејмани, поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија со потекло од Тетово, Блерим Џемаили, уште еднаш во јавноста покажа зошто ја остави сопругот кон крајот на 2017 година.

Сулијмани инаку стана позната ѕвезда откако ја открија медиумите на трибините за време на Европското првенство во 2016 година кога од трибините во провокативни изданија го бодреше фудбалерот.

Иако му роди дете, сепак играчот за врска на Болоња реши да го прекине бракот поради фактот што Ерјона беше премногу слободна во јавноста.

Тогаш „чашата је прели“ нејзината приказна за „секс пред камери“, но не е тајна дека на Џемаили се му се „собрало“.

 

View this post on Instagram

 

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

❤️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Ерјона по разводот продолжи со личната атрактивна промоција.

Во меѓувреме се проба и како водителка на спортска емисија, но јавноста и медиумите бурно го следат секој нејзин чекор како и „слобода“ која ја пропагира преку Инстаграм, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

#nofilterneeded #fuerteventura #erjonasulejmani ?

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

View this post on Instagram

 

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Коронавирус