недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 47
home Познати

Инстаграм гори: Тања Савиќ во бела ноќница откри дека е бремена, фановите веќе започнаа со честитки (ФОТО)

Инстаграм гори: Тања Савиќ во бела ноќница откри дека е бремена, фановите веќе започнаа со честитки (ФОТО)

Фотографијата која ја објави пејачката Тања Савиќ денеска е вистински хит низ целиот регион.

Таа позирајќи во бела ноќница предизвика илјадници коментари на нејзиниот Инстаграм профил.

Имено на фотографијата таа се држи за стомак алудирајќи на тоа дека можеби е повторно бремена.

Фановите веднаш започнаа со честитки до пејачката:

-Нека е со среќа твојата бременост, преубава трудница, се само дел од коментарите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Selfi ?

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

Коронавирус