четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 127
home Познати

Инстаграм гори од нејзиниот сексапил на плажа: Пејачката го покажа голото трудничко стомаче на 41 година (ФОТО)

Инстаграм гори од нејзиниот сексапил на плажа: Пејачката го покажа голото трудничко стомаче на 41 година (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ веќе подолго време не крие од јавноста дека очекува да стане мајка.

Откако неколку пати пејачката досега позираше со трудничкото стомаче овој пат реши да ги изненади фановите објавувајќи фотографија од голото трудничко стомаче.

Позитивните коментари се нижеа од минута во минута, а пејачката изгледа повеќе од совршено секси, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

??? @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Коронавирус