недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Инстаграм девојки: Бојана Нушкова е вистински топ модел

Инстаграм девојки: Бојана Нушкова е вистински топ модел

Македонија е земја која може да се пофали со доста атрактивни девојки. Од манекенки, блогерки, па се до обични девојки, постојано споделуваат фотографии на нивните Инстаграм профили. Сепак, денеска ќе ви ја претатвиме нашата манекенка, Бојана Нушкова. Таа иако е доста млада, важи за една од најатрактивните деовјки кај нас.

Навистина успешно со прбива во манекенските води, па според тоа може да заклучиме дека Бојана е вистински топ модел кај нас.

Извор: friday.mk

 

View this post on Instagram

 

???GIVEAWAY ??? Со тимот на @liscalingerie имаме одличен GIVEAWAY за Вас во чест на женската трка која ќе се одржи на 31-ви март. На една среќна добитничка ќе и се подари: – стартен број за трката – подарок од LISCA – спортски градник и гаќички – брендирана маичка за трката од LISCA со мотото на тимот “За посилна жена”. ❤️ Се што треба да направите e: 1. Да ме заследите мене @boyananushkova 2. Во коментар да си го напишете своето име, да тагирате 2 другарки и @liscalingerie и на 27 март да очекувате да бидете изберени по случаен избор. ?

A post shared by Bojana Nushkova (@boyananushkova) on

 

 

View this post on Instagram

 

? . . . . . #lingerie #lingeriemodel #runway #runwaymodel #lisca #whitelingerie #white #whitetheme

A post shared by Bojana Nushkova (@boyananushkova) on

 

 

View this post on Instagram

 

Right around you

A post shared by Bojana Nushkova (@boyananushkova) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Nushkova (@boyananushkova) on

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Bojana Nushkova (@boyananushkova) on

Коронавирус