среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 158
home Познати

Инфлуенсерка од Романија заработува милиони евра годишно само поради својот огромен задник (фото)

Инфлуенсерка од Романија заработува милиони евра годишно само поради својот огромен задник (фото)

Инфлуенсерката Андреа Василе открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм.

Таа е сопственичка на прилично голем задник со помош на кој заработува енормна сума на пари од само една објава. Андреа има 35 години и е родена во Букурешт. Пред ова, таа се занимавала со веб дизајн кога сфатила дека всушност “седи на рудник со богатство”.

Романката има повеќе од 3,1 милион следбеници и вели дека се разликува од другите инфлуенсерки поради својата искреност.

Таа не крие дека го зголемила задникот по хируршки пат и токму поради својата искреност тврди дека луѓето ја следат и ја сакаат.

 

 

Извор: tocka.com.mk

 

Локални избори 2021