недела, 5. декември 2021. Вести денес: 103
home Познати

Имаше среќа што остана жива- најголемиот фаворит за победа на Евровизија се струполи и едвај спаси жива глава (ВИДЕО)

Имаше среќа што остана жива- најголемиот фаворит за победа на Евровизија се струполи и едвај спаси жива глава (ВИДЕО)

Израелската претставничка Нета Барзилај која е една од фаворитките за победа на Евровизија имаше поголема среќа од влегувањето во финалето на Евровизија- а тоа е дека остана „жива“.

Имено пејачката по спуштањето на скалите од евровизиската сцена се лизна по што незгодно се струполи на земјата.

За среќа пејачката која е најголем фаворит за победа остана неповредена, а по падот веднаш и помогна нејзиниот тим.

Инаку пејачката на себе имаше незгодни високи потпетици кои само придонесоа за целиот немилиот настан, погледнете.

Коронавирус