вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 98
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Имаше с*кс со познатиот тенисер во тоалет на првиот состанок, па позираше гола и ги засени Роналдо и Георгина на МТВ наградите (ФОТО)

Имаше с*кс со познатиот тенисер во тоалет на првиот состанок, па позираше гола и ги засени Роналдо и Георгина на МТВ наградите (ФОТО)

Секако дека целото внимание на доделувањето на МТВ наградите го привлекоа Кристијано Роналдо и Георгина Родригез, но со нејзиното длабоко деколте пејачката Химена Барон речиси ги засени сите.

Станува збор за аргентинската пејачка и актерка која го привлече целото внимание облечена во чуден стајлинг кој истовремено и беше и провокативен.

Таа инаку се прослави преку љубовната врска со тенисерот Хаун Карлос дел Порто, како и преку бракот со фудбалерот на Рома Пабло Даниел Освалдо.

Откако започна љубовна врска со тенисерот во Аргентина се појавија гласини дека имала и секс со него во тоалет за време на првиот состанок.

-Некој од вашите информации се точни. Се сретнав со Дел Порто на една забава и само зборувавме. Тој како и јас бевме со пријателите. Не сум од тие жени кои ќе имаат секс во тоалет во туѓа куќа. Тоа го правам дома во кревет каде знам дека ќе биде перфектно, вели таа.

Инаку таа исто така е позната на својот Инстаграм профил поради тоа што често споделува разголени фотографии.

 

View this post on Instagram

 

a mi no me agarra cualquiera caliente me vuelvo una fiera ?? . . #SALEVOLANDO // 25.10 //

A post shared by J MENA (@baronjimena) on

 

View this post on Instagram

 

no tengo el ventilador que tienen las estrellas pop pero tengo el talento de girar en el momento perfecto

A post shared by J MENA (@baronjimena) on

Коронавирус