сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 73
home Познати

Имаш ли ти и други деца: Поради оваа фотографија на Анабела Атијас од нејзината мајка цел регион се крена на нозе (ФОТО)

Имаш ли ти и други деца: Поради оваа фотографија на Анабела Атијас од нејзината мајка цел регион се крена на нозе (ФОТО)

Анабела Атијас овие денови е на одмор во соседна Грција заедно со своето семејство, но и мајка, а само со еден коментар предизвика лавина останати коментари на нејзината фотографија.

Имено пејачката на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и пиша дека тоа е и бабата на Луна, нејзината најстара ќерка.

Ова многумина им засмета бидејќи пејачката нема само едно дете и испаднала нефер кон другите деца.

„Па дали таа е баба само на Луна?, имаш ли ти други деца?“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи упатени до пејачката Анабела.

Коронавирус