недела, 8. декември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Има скоро 50 години, а на нејзините бујни гради и завидуваат сите- сопругата на Синиша Михајловиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

Има скоро 50 години, а на нејзините бујни гради и завидуваат сите- сопругата на Синиша Михајловиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

Сопругата на Синиша Михајловиќ редовно во текот на летото објавува фотографии од плажа покажувајќи како бомбастично изгледа на свои 46 години.

Па така и на стартот на оваа сезона таа покажа дека изгледа совршено во бикини.

Имено Аријана Рапачиони се поблиску е до 50-от роденден, а изгледа повеќе од совршено, а нејзините ќерки се повеќе наликуваат на неа, пишуваат италијанските медиуми.

Последната фотографија од својата мајка објави и една од ќерките Вирџинија која ја наследила убавината од својата мајка.

 

View this post on Instagram

 

🐋 Voglia di mare 🐋

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

 

View this post on Instagram

 

🐠 Ci vorrebbe il mare …..🐠

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on