сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 132
home Познати

ИМА ШТО ДА СЕ ВИДИ: Се разголеа сите девојки од семејството Кардашијан (ФОТО+ВИДЕО)

ИМА ШТО ДА СЕ ВИДИ: Се разголеа сите девојки од семејството Кардашијан (ФОТО+ВИДЕО)

Популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер се обединија со една цел – промоција на модна марка.

Тие се расоблекоа за кампањата, а успехот на марката веќе е загарантиран.

Минатата недела Ким Кардашијан лансираше сопствен бренд за долна облека насловен Skims Solutionwear.

Брендот се фокусира на креирање на долна облека за сите форми (и големини) на телото, промовирајќи „боди позитив“, односно љубов и прифаќање на сопственото тело.

За рекламната кампања да добие уште поголем одек и се придружија сестричките Кло и Кортни Кардашијан, и Кајли и Кендал Џенер.

Погледнете дел од фотосесијата:

Ким Кардашијан

Клои Кардашијан

Кортни Кардашијан

Кендал Џенер

Кајли Џенер

 

Локални избори 2021