вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 98
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Има две деца и два брака зад себе, а живее „слободно“: Сопругата на судијата кој го судеше финалето на СП прослави топлес (ФОТО+18)

Има две деца и два брака зад себе, а живее „слободно“: Сопругата на судијата кој го судеше финалето на СП прослави топлес (ФОТО+18)

Аргентинскиот судија Нестор Питана деновиве е во центарот на вниманието бидејќи го судеше финалето на СП помеѓу Хрватска и Франција.

Но, откако заврши финалето на ред дојде неговата сопруга која го сврти целото светско медиумско внимание околу себе.

?‍?‍?‍?

A post shared by Romina Ortega? ?? (@romiiortegaa) on

A post shared by Romina Ortega? ?? (@romiiortegaa) on

Имено атрактивната Ромина Ортега на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија која е на границата со порнографијата, оценуваат многу светски медиуми.

My family?

A post shared by Romina Ortega? ?? (@romiiortegaa) on

Таа е втора сопруга на судијата со кого се заедно од 2015 година. Имаат две деца, но тоа не и задава ограничувања на неговата сопруга за да се однесува „слободно“.

Una vueltita por @gayatrispa? #bronceado #perfecto

A post shared by Romina Ortega? ?? (@romiiortegaa) on

Коронавирус