вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Има 68 години, а изгледа одлично: Видете ја Неда Украден во секси костим за капење (ФОТО)

Има 68 години, а изгледа одлично: Видете ја Неда Украден во секси костим за капење (ФОТО)

Пејачката наскоро ќе наполни 68 години, а во костим за капење изгледа како двојно помлада.

Неда Украден во август ќе го прослави 68. роденден, а кога ќе ја видите нејзината фотографија во костим за капење, тешко дека ќе претпоставите дека е во седмата деценија од животот.

Nema bolje od lubenice! I use i podase! #nedaukraden #sweetsummer

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Коронавирус