сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 65
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Познати

Има 61 година, а позира како што не си дозволуваат ни двојно помладите

Има 61 година, а позира како што не си дозволуваат ни двојно помладите

Актерката Мишел Фајфер по повод Денот на благодарноста на Интаграм објави фотографија без трошка шминка и така на своите обожаватели им го покажа својот изглед на 61 година.

Дури ниту нејзините двојно помлади колешки не си дозволуваат себеси да позираат во најприродно издание

 

View this post on Instagram

 

Excited to see my family for Thanksgiving, but will miss my Montreal crew ?

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

Коронавирус