сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 37
home Познати

Има 59 години, а во овој бел фустан изгледа бомбастично: Деколтето на Лепа Брена ги воодушеви фановите (ФОТО)

Има 59 години, а во овој бел фустан изгледа бомбастично: Деколтето на Лепа Брена ги воодушеви фановите (ФОТО)

Лепа Брена на социјалните мрежи објави фотографии во бел фустан со длабоко деколте.

Лепа Брена во октомври ќе наполни 59 години, но уште илјадници фанови вистински ја обожаваат.

На Инстаграм, каде што ја следат над 300.000 фанови објави фотографија во бел фустан со длабоко деколте, на кое може да позавидат и далеку помлади.

 

View this post on Instagram

 

Ovako je bilo u Banja Luci??❤️#udjislobodno #bolisineprolazis #srecnazena #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

 

View this post on Instagram

 

Spektakularno vece u Banja Luci?❤️??#srecnazena #bolisineprolazis #udjislobodno #zarjevaznodalsepevailipjeva ?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус