вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 182
home Познати

ИМА 53 ГОДИНИ И ИЗГЛЕДА НЕВЕРОЈАТНО: Од бујното деколте на актерката од серијата „Чувари на плажа“ ќе останете без зборови (ФОТО)

ИМА 53 ГОДИНИ И ИЗГЛЕДА НЕВЕРОЈАТНО: Од бујното деколте на актерката од серијата „Чувари на плажа“ ќе останете без зборови (ФОТО)

Актерката Дона Дерико, која ја памтиме по улогата во популарната серија „Чувари на плажа“ има 53 години изгледа феноменално, иако не поради нејзиниот природен изглед, сепак многу помлади девојки можат да и позавидат.

Foto: Profimedia/Backgrid USA<br />

Неодамна папараците ја уловија на излегување со своите пријатели, а поради бујното деколте, младоликиот изглед, а земајќи во предвид дека се наоѓа во шестат деценија од својот живот беше во центарот на вниманието.

Foto: Profimedia/Backgrid USA<br />

Рамен стома, бујни гради, тело како девојка, изгледа како да за нејзе времето застанало, а меѓудругото никогаш не криела дека за нејзиниот совршен изглед и младоликост заслужни се пластичните интервенци.

Foto: Profimedia/Backgrid USA<br />

-Родив две деца. Се поправав, се здебелив… Сакав повторно да изгледам убаво и сигурна во себе, рекла пред две години актерката, притоа осврнувајќи се на пластичните операци.

Најнови вести

Локални избори 2021