недела, 28. мај 2023. Вести денес: 73
home Познати

Има 51 година, а во ова фустанче изгледа двојно помлада: Вака шармира само Хали Бери (ФОТО)

51-годишната Оскаровка ја истакна атрактивната фигура во краток сребрен фустан од украинскиот бренд ElenaReva.
Има 51 година, а во ова фустанче изгледа двојно помлада: Вака шармира само Хали Бери (ФОТО)

За Хали Бери времето како да застанало. Холивудската ѕвезда изгледа фантастично иако чекори во шестата деценија од животот.

Нејзиното појавување на забавата „Icon Mann“ по повод Оскар 2018 беше поводот за кон неа повторно да се слее река од комплименти.

51-годишната Оскаровка ја истакна атрактивната фигура во краток сребрен фустан.

На нејзиното тело можат да позавидат и двојно помладите колешки.