вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 99
Во живо

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Познати

Има 45 години, а не користи Фотошоп и филтри: Вака навистина изгледа Викторија Бекам (ФОТО)

Има 45 години, а не користи Фотошоп и филтри: Вака навистина изгледа Викторија Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам важи за една од најубавите жени во светот која секогаш изгледа беспрекорно.

Иако изгледа многу помладо од годините што ги има, сопругата на Дејвид Бекам признава дека започнала да ги прифаќа своите години и својот изглед, без фотошоп и ботокс.

-Има нешто во ослободувањето и прифаќањето на фактот дека имам 45 години, полна со самодоверба и задоволна,  вели Викторија за британскиот „Гламур“, а потоа им порача на сите дека не треба да се срамат од своите години и брчки.

 

View this post on Instagram

 

Good morning x Taking over @victoriabeckhambeauty today, follow me at a very special event in London!!! X kisses

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

-Да, и вие и јас имаме брчки – тоа е во ред, вели дизајнерката која во последно време на социјалните мрежи објавува се повеќе фотографии без фотошоп и филтри.

Локални избори 2021