петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Има 40 години и тело како ремек-дело: Емина позира на плажа, погледнете како изгледа (ФОТО)

Има 40 години и тело како ремек-дело: Емина позира на плажа, погледнете како изгледа (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ (40) моментално ужива на одмор во Бодрум со синовите Јаман и Јавуз.

Таа редовно објавува фотографии на Инстаграм, а сега ги воодушеви своите следбеници со нова објава.

Имено, таа без шминка позираше на плажа во костим за капење и во таа прилика покажа колку е негувана, но и какво тело има.

Познато е дека пејачката многу време поминува во теретана, а резултатите се многу видливи, па доби бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Коронавирус