петок, 9. декември 2022. Вести денес: 103
home Познати

Има 33 години и три деца: На сцената се појави без гаќички, Лукас полуде, а кога ја видоа Карлеуша и Шерифовиќ веднаш реагираа (ВИДЕО)

Станува збор за 33 годишната Ана Влајиќ која се појави во секси кожна комбинација на себе, а сите останаа без текст кога видоа дека таа не носи гаќички.
Има 33 години и три деца: На сцената се појави без гаќички, Лукас полуде, а кога ја видоа Карлеуша и Шерифовиќ веднаш реагираа (ВИДЕО)

Во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се појави атрактивна натпреварувачка која ја запали сцената.

Станува збор за 33 годишната Ана Влајиќ која се појави во секси кожна комбинација на себе, а сите останаа без текст кога видоа дека таа не носи гаќички.

Инаку нејзиниот сопруг исто така е дел од музичкото шоу и го помина првиот круг, а парот има три деца.

Нејзиниот настап погледнете го на 0:43 минути и 30 секунди.

Qatar 2022