сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 106
home Познати

Има 23 години, ужива во луксуз, патува во светот и троши милиони: Еве кое е новото момче на Дара Бубамара

Има 23 години, ужива во луксуз, патува во светот и троши милиони: Еве кое е новото момче на Дара Бубамара

Познатиот бизнисмен кој на социјалните мрежи е запишан како Тони наводно е новото момче на Дара Бубамара.

Иако има само 23 години, тој на социјалните мрежи се фали со луксузен живот.

Многу често патува на далечни дестинации, вози модерни автомобили, пие скапи пијалоци и јаде посебни специјалитети.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Во описот на неговит профил пишува дека е инвеститор и бизнисмен, но не се знае повеќе од тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Шпекулациите за врската со Дара и Тони започнаа кога и двајцата на своите „Инстаграм“ профили објавуваа фотографии од исто место, а потоа Тони и објави фотографија со пејачката на скутер за по вода.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Коронавирус