четврток, 4. март 2021. Вести денес: 165
home Познати

Им дала пари на ќерките за да му купат подарок на Душко за роденден- тоа што го купиле е доказ како Карлеуша ги воспитува децата

Им дала пари на ќерките за да му купат подарок на Душко за роденден- тоа што го купиле е доказ како Карлеуша ги воспитува децата

Душко Тошиќ неодамна го прослави својот 36 роденден во Белград, а пејачката Јелена Карлеуша за српските медиуми откри дел од атмосферата и подароците кои ги добил нејзиниот сопруг.

-Прво цел ден бев на снимањето на „Ѕвездите на гранд“, па задоцнив на прославата бидејќи рестораните работат до осум часот. Пристигнав на делот кога се дуваше тортата. И ќерките беа тука, сите на куп ни беше многу убаво. Јас бев малку уморна, но тој беше многу среќен за сите нас, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

Додава дека Душко не добил конкретен подарок од неа, но дека им дала пари на ќерките Атина и Ника за да му купат они подарок.

-Едната му подари парфем, а другата крема за мажи и за подочници, се што него најмногу му треба, а сето тоа го спакувавме во два подарока, вели Карлеуша.

Најнови вести

Коронавирус