недела, 31. мај 2020. Вести денес: 27
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Илјадници луѓе преплашени од оваа глетка: Го гледате ли мажот зад Џенифер Лопез на фотографијата? ФОТО

Илјадници луѓе преплашени од оваа глетка: Го гледате ли мажот зад Џенифер Лопез на фотографијата? ФОТО

Славната Џенифер Лопез објави фотографија на Инстаграм која не се разликува премногу од другите што ги споделува со своите фанови. Таа позирала во теретана во краток топ и хеланки и покажала дека вежба во малку шминка и со големи обетки.

Сепак, еден детаљ на оваа фотографија ја прави различна од нејзините вообичаените селфи од тренинзите и се наоаѓа зад Џенифер.

Како што забележале нејзините придружници, зад пејачката се наоѓа непознат маж во необична поза, а нејзините обожаватели се преплашени поради неговото лице. Имено, покрај оваа фотографија, се појавиле бројни коментари полни со страв затоа што ќелавиот маж изгледа како некој да му држи рака преку устата.

Како што пишува „Дејли мејл“, најверојатно станува збор за вежбач со заштитна маска, кој влегол во кадарот додека правел вежби за стомак, што би го објаснило изразот на неговото лице.

Коронавирус