среда, 31. мај 2023. Вести денес: 49
home Познати

ИГРА И ГРАБА СО РАЦЕТЕ: Теа Таировиќ ја „бањаат“ со пари – за само 15 секунди доби ненормална сума на пари! (ФОТО)

ИГРА И ГРАБА СО РАЦЕТЕ: Теа Таировиќ ја „бањаат“ со пари – за само 15 секунди доби ненормална сума на пари! (ФОТО)

Теа Таировиќ направи хаос со песната „Ајде“ поради која речиси на секој настап е полна со пари, а неодамна ја испеа дури 47 пати.

Снимките на кои пејачката „витка“ разни валути околу микрофонот станаа честа појава на мрежите, а сега се појави нова снимка од настап во Сараево.

Теа играше и ја забавуваше публиката во мини, а потоа еден гостин ја украси со речиси 400 евра за само 15 секунди.

Да потсетиме, на младата пејачка не и е првпат за една вечер да добие сјајна сума на пари, особено за песната „Ајде“ која има дури 49 милиони прегледи на Јутјуб! Таа во јули на приватна прослава за само три минути добила дури 3.000 евра.

Најнови вести