среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 43
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Идната мајка зрачи од среќа: Македонската актерка го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Идната мајка зрачи од среќа: Македонската актерка го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

„Безусловна љубов“, напиша актерката Нина Деан под својата најнова фотографија на Инстаграм.

Таа го покажа трудничкото стомаче на кое има нацртано срце.

Без грам шминка, Нина зрачи со љубов и среќа.

бебето треба да се роди во април годинава.

 

View this post on Instagram

 

——————- unconditional ❤️ ——————-

A post shared by Nina Dean (@ninadean) on

Коронавирус