среда, 28. септември 2022. Вести денес: 93
home Познати

И завидува цела естрада: Северина позира во маица колку цела просечна хрватска плата (ФОТО)

И завидува цела естрада: Северина позира во маица колку цела просечна хрватска плата (ФОТО)

Откако на социјалните мрежи предизвика завист последните две недели со егзотичниот одмор, сега се фотографира во скапа маица.

Северина во маица на Долче и Габана позираше на аеродромот во Доха, а носеше и шешир. Хрватските таблоиди веднаш пресметаа дека нејзината маица чини колку една просечна плата или од 900 евра и повеќе.

,,Севе легенда”, ,,Совршенство” ; беа само некои од брoјните коментари на фановите на популарната пејачка.

 

View this post on Instagram

 

Doha airport. #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Коронавирус