сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 127
home Познати

И замерија бидејќи внукот на Цеца сите го знаат, додека нејзиниот син никој- Пријовиќ сподели што прави со синчето додека се сами (ФОТО)

И замерија бидејќи внукот на Цеца сите го знаат, додека нејзиниот син никој- Пријовиќ сподели што прави со синчето додека се сами (ФОТО)

 

Пејачката Александра Пријовиќ своето слободно време го поминува заедно со својот син Александар кои го доби во бракот со Филип Живојиновиќ.

Парот ретко објавува фотографии со синот, но пејачката се чини се почесто во последниот период сака да се пофали како ужива во друштво на синчето.

Па така овој пат таа сподели фотографија додека беше на прошетка со Александар држејќи го за рака.

Фановите инаку и замерија бидејќи не објавува многу фотографии со синот, за разлика од внукот на Цеца кој речиси секојдневно е во медиумите.

 

View this post on Instagram

 

Moje sve na svetu. 🌍

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Коронавирус