петок, 29. јули 2022. Вести денес: 128
home Познати

И во Новата година срцето и е распарчено: Сопругата на трагично загинатиот рапер со срцепарателни зборови се потсети на овој датум

И во Новата година срцето и е распарчено: Сопругата на трагично загинатиот рапер со срцепарателни зборови се потсети на овој датум

Даница Андонов со емотивна фотографија на својот Инстаграм профил се потсети на својот трагично загинат рапер Далибор Андонов Гру.

Таа преку Инстаграм сподели и емотивен текст со кој ги растажи фановите и се потсети на сопругот кој и недостасува веќе четири месеци.

-Не се само лошите мисли нас што не растажуваат. Некогаш тоа се и најубавите сеќавања за кои знаете дека никогаш нема да се повторат… Четири месеци, напиша Андонов.

Инаку за потсетување Далибор пред точно четири месеци на 9 септември трагично загина додека управуваше кајт на вода.

Коронавирус