понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 123
home Познати

И убавата Гавазова со честитка за Денот на независноста

И убавата Гавазова со честитка за Денот на независноста

Убавата фолк пеачка Сузана Гавазова направи специјална фото сесија по повод Денот на независноста 8 Септември. Сесијата е направена на тврдината Цареви Кули над Струмица.

Најнови вести

Локални избори 2021