среда, 22. јануари 2020. Вести денес: 75
home Познати

И тој не седи со скрстени раце: Погледнете каква секс бомба фати поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ (ФОТО)

И тој не седи со скрстени раце: Погледнете каква секс бомба фати поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Додека Емина ја официјализира врската со своето ново момче кое е милијардер, ни поранешниот сопруг Мустафа не седи со скрстени раце.

Откако турскиот пејач Мустафа Сандал се разведе од Емина фати ултра згодна девојка.

Погледнете каква убавица си фати пејачот.