петок, 30. септември 2022. Вести денес: 102
home Познати

И ТОА СЕ СЛУЧИ: Харис Џиновиќ прв пат го тргна шеширот во јавност, еве како изгледа (ФОТО)

И ТОА СЕ СЛУЧИ: Харис Џиновиќ прв пат го тргна шеширот во јавност, еве како изгледа (ФОТО)

Пејачот Харис Џиновиќ и е познат на јавноста по својот заштитен знак – шеширот, кој тој никогаш не го тргнува од главата.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ имаше можност да го следи Џиновиќ и да фати несекојдневен кадар.

Имено, екипата го фати Харис со неговата сопруга Мелина во еден ресторан. На пејачот изгледа му беше топло, па реши да го симне својот шешир и на сите им покаже што се крие под него.

Најнови вести

Коронавирус